بخند و از خنده بگو

باید به دنبال شـــادیها گشت ولی غمها خودشان ما را پیدا می کنند

چگونه به شوهر خود عشق بورزیم؟

ساعت 8 که همسرتان خسته و کوفته از سر کار اومده و خودشو رو کاناپه ولو کرده اول ازش میخاین تا حواسش به بچه ها باشه و همزمان گزارش یومیه رو براتون قرائت کنه اگر هم دوست دارید ابراز علاقه بیشتری بهش بکنین میتونین جاروبرقی رو روشن کنین تا حنجره همسر گرامیتان آب بندی بشه.

عصرجمعه که دربی پایتخت در حال برگزاریه تمامی قرارهایی که با دوستاتون داشتین رو کنسل کنین و بشینین تو خونه و در حال پخش بازی شروع به غر زدن کنین و به همه چیز گیر بدین از سیفون دستشویی گرفته تا قیافهء خواهر شوهر گرامیتان. اگه این کارها جواب نداد میتونین دوستاتون رو به یک مهمونی عصرونه در منزلتون دعوت کنین. 

وقتی که شوهرتون بیرون از خونه به سر میبره هر نیم ساعت بهش زنگ بزنین و ازش گزارش آنلاین بخواین. تو همون روزی که قراره با همکاراش بره بیرون ازش بخواین تا تنها با شما بیاد بیرون و قرارشو کنسل کنه اگه قبول نکرد با مهریتون تهدیدش کنین.

موبایل شوهرتون رو هر روز بعد از اینکه از محل کارش اومد چک کنین. به اسمها اکتفا نکنین برای محکم کاری به تمامی شماره ها زنگ بزنین و از جنسیت طرف مقابل با خبر  بشین. اما اگه کسی به موبایل شوهرتون تو خونه زنگ زد بلافاصله بعد از قطع تماس این سوالاب رو بپرسین: کی بود زنگ زد؟؟؟  چی میخواست؟؟؟  تو بهش چی گفتی؟؟؟  تو دیگه عاشق من نیستی؟؟؟؟؟

وقتی با هم به رستوران مورد علاقتون رفتین به جای خوردن غذا و از اینجور سوسول بازیها، از شوهرتون بخواین یه شعر عاشقونهء کوتاه(حداقل150بیت) براتون با لحنی رمانتیک گونه ایراد کنه. اگه نتونست (مطمئنا نمیتونه چون مردها همشون بی استعدادن) شما آخرین دیوان مریم حیدرزاده رو براش بخونین. البته یادتون باشه موقع خوندن باید دستاشو محکم داشته باشین آخه ممکنه بخواد بچه بازی در بیاره و دست به غذا ببره.

صبح موقع رفتن به سرکار یه بسته پیشنهادی بهش میدین(اگه پیشنهادهای شما رو انجام نداد باید بی شام، بالا پشت بوم شب رو صبح کنه). تو اون بسته تمامی سفارشاتتون رو میارین از خرید نان گرفته تا تعویض روغن ماشین البته خط مشی همسرتون رو هم برای یک روز مشخص میکنین.

اگه ساعت 8 قراره به خونهء همکاره شوهرتون برین. نیم ساعت قبل به شوهرتون بگین که بچه هارو برداره و بره تو ماشین منتظر بمونه، حالا با خیال راحت شروع به امتحان کردن لباسها بکنین البته اگه به یه نفر نیاز داشتین تا راجع به ظاهرتون نظر بده از شوهرتون بخواین تا از پارکینگ به طبقه 34 بیاد و این کار رو براتون انجام بده.

به تمامی فامیلهای مونث که به واسطه شوهرتان با شما خویشاوند هستن مثل مادر شوهر، خواهر شوهر، دختر همسایهء زن دایی شوهر و... حساس باشید. حواستون رو  خوب جمع کنین و همیشه از شوهرتون بخواین بین شما و این قوم الظالمین یکی رو انتخاب کنه!

برداشتی طنز از یک مطلب جدی از سایت www.pcparsi.com

+ نوشته شده در  شنبه ۲۱ شهریور۱۳۸۸ساعت 0:11  توسط دانیال  | 

داغ کن - کلوب دات کام